Deelnemerslijst 2016

Onderdeel Teamnaam Voornaam T.v achternaam
Duo Luctor et Emergo 1 Danielle Harthoorn
Duo Luctor et Emergo 1 Danielle Kriekaard
Duo Luctor et Emergo 2 Arno van Rijs
Duo Luctor et Emergo 2 Anneleen Steijn
Duo Luctor et Emergo 3 Dirk Lukasse
Duo Luctor et Emergo 3 Marc de Vrieze
Duo Luctor et Emergo 4 Laura Deurloo
Duo Luctor et Emergo 4 Anne Deurloo
Duo Luctor et Emergo meets Care4kika Jack Koning
Duo Luctor et Emergo meets Care4Kika Bennie Kriekaard
Duo Schipper Financials Lennart van de Panne
Duo Schipper Financials Albert-jan Schipper
Duo Skaters gonna skate Jorrit Streng
Duo Skaters gonna skate Freek Wiltenburg
Duo Skeelergroep Stede Broec 2 Marisca van Paassen
Duo Skeelergroep Stede Broec 2 Nico van Paassen
Duo WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg Anne Willems
Duo WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Rene Suijkerbuijk
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Stephan Hollander
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Dylan Hoogeveen
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Sylvian Hoogeveen
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Thomas De Lange
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Rick Meijer
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Jens Verbeek
Kinderteam Leisure World Dronten Jongens Thijs Visscher
Kinderteam Leisure World Dronten Meiden Sofie Bouw
Kinderteam Leisure World Dronten Meiden Juliana Ebbens
Kinderteam Leisure World Dronten Meiden Loes Knol
Kinderteam Leisure World Dronten Meiden Emma Koopman
Kinderteam Leisure World Dronten Meiden Minke Oosterga
Kinderteam Leisure World Dronten Meiden Floor Terluin
Kinderteam Lenferink Opleiding Diona Balk
Kinderteam Lenferink Opleiding Kylie van den Brink
Kinderteam Lenferink Opleiding Laura van den Brink
Kinderteam Lenferink Opleiding Gerlinda Docter
Kinderteam Lenferink Opleiding Celine Evink
Kinderteam Lenferink Opleiding Esther Korenberg
Kinderteam Lenferink Opleiding Merit Westerink
Kinderteam Lenferink Selectie Ewout Beijeman
Kinderteam Lenferink Selectie Pieter Beijeman
Kinderteam Lenferink Selectie Alyne Boerman
Kinderteam Lenferink Selectie Brenda Evink
Kinderteam Lenferink Selectie Harry Kamstra
Kinderteam Lenferink Selectie Tamara van der Linde
Kinderteam Lenferink Selectie Henrianne van der Triest
Kinderteam Lenferink Selectie Herrald Vinke
Kinderteam Meidenteam Barneveld/Nijkerk lien van Dasselaar
Kinderteam Meidenteam Barneveld/Nijkerk Nika van Dasselaar
Kinderteam Meidenteam Barneveld/Nijkerk Elma van Laar
Kinderteam Meidenteam Barneveld/Nijkerk Olga van Laar
Kinderteam Meidenteam Barneveld/Nijkerk Simone van de Munt
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Evan Evink
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Niek Kamstra
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Marc Post
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Niek Post
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Rouke Postma
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Erben Rens
Kinderteam Schutte bouw & ontwikkeling Rick Werven
Kinderteam Westricksnack / Sportief Kids Anna Grotentraast
Kinderteam Westriksnack / Sportief Kids Eline ten Have
Kinderteam Westriksnack / Sportief Kids Elke ten Have
Kinderteam Westriksnack / Sportief Kids Sanne Loozeman
Kinderteam Westriksnack / Sportief Kids Daphne Olla
Kinderteam Westriksnack / Sportief Kids Daan van Ommeren
Solist Erik van den Bemt Erik van den Bemt
Solist Evo Holland Tweewielers Jan Klompmaker
Solist Klompenburg Bouw Jaap Plender
Solist SIXTIES Philippe DEBADIER
Team (3 tot 6 personen) Aberson/Lithos Eibert Beijeman
Team (3 tot 6 personen) Aberson/Lithos Onno Drent
Team (3 tot 6 personen) Aberson/Lithos Theo Kwakkel
Team (3 tot 6 personen) Aberson/Lithos Teunis Kwakkel
Team (3 tot 6 personen) Aberson/Lithos Tonny van Tongeren
Team (3 tot 6 personen) Aberson/Lithos Egbert van Zeeburg
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 1 Eduard van Belle
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 1 Koen van Belle
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 1 Mandy Blom
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 1 Jake Blom
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 1 Judith Kessels
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 1 Anjo van de Linde
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 2 Henk Boer
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 2 Teun van Dop
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 2 Nathalie van de Ende
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 2 Nadine Houben
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 2 Marieke Sassen
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 2 Nick Scheffer
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 3 Bryan Bravenboer
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 3 Marcel van de Linden
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 3 Sem van de Linden
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 3 Alfons van de Wal
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 3 Pheline van de Wal
Team (3 tot 6 personen) Ambuskaters 3 Amber van de Wal
Team (3 tot 6 personen) Blitsvinnig Wessel Bantema
Team (3 tot 6 personen) Blitsvinnig Wike Bruinsma
Team (3 tot 6 personen) Blitsvinnig Igor Monzon
Team (3 tot 6 personen) Blitsvinnig Keimpe Rensma
Team (3 tot 6 personen) Blitsvinnig Astrid Zomervrucht
Team (3 tot 6 personen) Care4Kika Bauke de Jong
Team (3 tot 6 personen) Care4Kika Nienke Kamphuis
Team (3 tot 6 personen) Care4Kika Mandy Rietzschel
Team (3 tot 6 personen) Care4Kika Miranda Staal
Team (3 tot 6 personen) Care4Kika Inger Waling
Team (3 tot 6 personen) De Beide Handjes for KiKa Nicole Buitenhuis
Team (3 tot 6 personen) De Beide Handjes for KiKa Toke Damgrave
Team (3 tot 6 personen) De Beide Handjes for KiKa Naomi Davelaar
Team (3 tot 6 personen) De Beide Handjes for KiKa Noor   Eddes
Team (3 tot 6 personen) De Beide Handjes for KiKa Manouk de Jong
Team (3 tot 6 personen) De Beide Handjes for KiKa Karlijn Wiggers
Team (3 tot 6 personen) Driemtiem Marit Berendse
Team (3 tot 6 personen) Driemtiem Bart Broch
Team (3 tot 6 personen) Driemtiem Niek de Jong
Team (3 tot 6 personen) Driemtiem Roy Zwirs
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 1 Bauke van Beek
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 1 Lars van Bemmel
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 1 Chaim Boer
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 1 Lotte Herikhuisen
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 1 Jillis Hulleman
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 1 Fleur Koopman
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 2 Sandra van Aken
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 2 Piet Bussing
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 2 Frits van der Kolk
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 2 Hans Koopman
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 2 Dick Lakerveld
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 2 Hans Silvis
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 3 Bea de Boer
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 3 Peter Boer
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 3 Rene de Leeuw
Team (3 tot 6 personen) EIJV- Kelderman Bouw Ede 3 Jop van der Werf
Team (3 tot 6 personen) Flevonice4kika Kristel Pinkster
Team (3 tot 6 personen) Flevonice4kika Thirza Zwakenberg
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 1 Laszlo Bennis
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 1 Andreas Huizinga
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 1 Joël van Noort
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 1 Thomas Proost
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 1 Merten Schueler
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 1 Tirza Smits
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 2 Mirte van Diepen
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 2 Gerard op ‘t Ende
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 2 Saskia Luiten
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 2 Alan Paxford
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 2 Mees Schrander
Team (3 tot 6 personen) Friday Night Skate Amsterdam 2 Hildo Schutte
Team (3 tot 6 personen) Gert van Lunteren Assurantiën BV Renske Bos
Team (3 tot 6 personen) Gert van Lunteren Assurantiën BV Benjamin Companjen
Team (3 tot 6 personen) Gert van Lunteren Assurantiën BV Jesse Langebeeke
Team (3 tot 6 personen) Gert van Lunteren Assurantiën BV Wies Twisk
Team (3 tot 6 personen) Gert van Lunteren Assurantiën BV Danique Vos
Team (3 tot 6 personen) Gert van Lunteren Assurantiën BV Jan Martien van de Wetering
Team (3 tot 6 personen) Giethum Stefan Bosgoed
Team (3 tot 6 personen) Giethum Marcel van der Burgh
Team (3 tot 6 personen) Giethum Remco Schaars
Team (3 tot 6 personen) Giethum Patrick Verhoef
Team (3 tot 6 personen) Giethum Marcel Wessel
Team (3 tot 6 personen) Griezeveen Henk van den Berg
Team (3 tot 6 personen) Griezeveen Bert Bouw
Team (3 tot 6 personen) Griezeveen Gert Dekker
Team (3 tot 6 personen) Griezeveen Rudi van de Munt
Team (3 tot 6 personen) Keepmoving Martijn de Boer
Team (3 tot 6 personen) Keepmoving Gerline Crediet
Team (3 tot 6 personen) Keepmoving Edwin Korenberg
Team (3 tot 6 personen) Keepmoving Imke Vormeer
Team (3 tot 6 personen) Keepmoving Elma de Vries
Team (3 tot 6 personen) Keepmoving Janita Willems-Crediet
Team (3 tot 6 personen) Lotte van Zanten/BPI Frea Boerman
Team (3 tot 6 personen) Lotte van Zanten/BPI Elsa Boeve
Team (3 tot 6 personen) Lotte van Zanten/BPI Henriette van Heerde – Vaessen
Team (3 tot 6 personen) Lotte van Zanten/BPI Anneke Kuiper
Team (3 tot 6 personen) Lotte van Zanten/BPI Ida Scherjon
Team (3 tot 6 personen) Lotte van Zanten/BPI Heleen Vermeulen
Team (3 tot 6 personen) Meijer Metaal en Montage Luigino Bont
Team (3 tot 6 personen) Meijer Metaal en Montage Chantal Brugmans
Team (3 tot 6 personen) Meijer Metaal en Montage Joris de Haas
Team (3 tot 6 personen) Meijer Metaal en Montage Marcha Meijer
Team (3 tot 6 personen) Meijer Metaal en Montage Mike Meijer
Team (3 tot 6 personen) Meijer Metaal en Montage Linda Meijer-Kooiker
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Lidy van de Brink
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Ton Bruggeling
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Ilse Damoud
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Margreet Schot
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Monique Schutte
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Janneke de Valk
Team (3 tot 6 personen) MKBasics.nl Sjaan Verbogt
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 1 Amanda Grandia
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 1 Kimberly Grandia
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 1 Stephanie Herpers
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 1 Richard Oomen
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 1 Rens Palmer
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 2 Jan Bij de Vaate
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 2 Bas Noorloos
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 2 Dennis Palmer
Team (3 tot 6 personen) River Skate Team 2 Paul Palmer
Team (3 tot 6 personen) Roeren in de soep Adri Jonkman
Team (3 tot 6 personen) Roeren in de soep Hanneke Jonkman
Team (3 tot 6 personen) Roeren in de soep Rinaldo Jonkman
Team (3 tot 6 personen) Roeren in de soep Roelie Lunenborg
Team (3 tot 6 personen) Roeren in de soep Ivan Roosendaal
Team (3 tot 6 personen) Rolling Roffa Angelina van der Have-Weers
Team (3 tot 6 personen) Rolling Roffa Janus Hoogstad
Team (3 tot 6 personen) Rolling Roffa Omar Krijgsman
Team (3 tot 6 personen) Rolling Roffa Kimberly van de Velde
Team (3 tot 6 personen) Rolling Roffa Esmiralda Velt
Team (3 tot 6 personen) Rolling Roffa Claire Westerduin
Team (3 tot 6 personen) Skeelergroep Stede Broec 1 Julia Dekker
Team (3 tot 6 personen) Skeelergroep Stede Broec 1 Wendy Kamp
Team (3 tot 6 personen) Skeelergroep Stede Broec 1 Jaap Laan
Team (3 tot 6 personen) Skeelergroep Stede Broec 1 Michel Schenk
Team (3 tot 6 personen) Skeelergroep Stede Broec 1 Maarten Swagerman
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 1 Peter Batenburg
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 1 Eddie van Beest
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 1 Caroline van Eijk
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 1 Dity Mudde
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 1 Kim Mudde
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 1 Bas van de Vaart
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 2 Gerrie Keesmaat – v.d. Pol
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 2 Astrid Kok
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 2 Annika van Loon
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 2 Petra Theunisse
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 2 Annet van de Vaart
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 2 Ilona Venderbos
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 3 Joan Andela-Verstegen
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 3 Gerry Faber
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 3 Wilco Kok
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 3 Patrick Langendoen
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 3 Anita Raak
Team (3 tot 6 personen) SVS Baggeraars 3 Alex Stegeman
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 1 Mark van den Berg
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 1 Melanie van den Berg
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 1 Iris van der Burg
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 1 Bianca van Delft
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 1 Clarissa Gardien
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 2 Remco Ahlrichs
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 2 Dwayne Beekman
Team (3 tot 6 personen) Sweet lake city 2 Thomas Wolst
Team (3 tot 6 personen) Team Kamer Joost Vink
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 1 Jan Boldewijn
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 1 Jasmijn de Jonge
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 1 Erik Kruissink
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 1 Jolanda Prins
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 1 Harrie Snijders
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 1 Jan Valk
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 2 Egbert Alberts
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 2 Daphne de Jonge
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 2 Johan Niphuis
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 2 René Oude Alink
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 2 Henk-Jan Scherphof
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 3 Max Bremmer
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 3 Dinand Dekker
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 3 Eline Klomp
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 3 Tikwa Westerdijk
Team (3 tot 6 personen) Twenterand 3 Henri Wichers
Team (3 tot 6 personen) Variwand 1 Carien Bolsenbroek
Team (3 tot 6 personen) Variwand 1 Frans Hamm
Team (3 tot 6 personen) Variwand 1 Corinne Moens
Team (3 tot 6 personen) Variwand 2 Patrick de Groot
Team (3 tot 6 personen) Variwand 2 Jan Luyendijk
Team (3 tot 6 personen) Variwand 2 Christel Simmelink
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Doris Breedveld
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Elvira Maijenburg
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Joris Mesker
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Marlijn Mesker-Schokker
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Dennis Noordenbos
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Andreas Setzer
Team (3 tot 6 personen) Variwand 3 Angelique Zandbergen
Team (3 tot 6 personen) Variwand 4 Erwin Dondorp
Team (3 tot 6 personen) Variwand 4 Bob Maas
Team (3 tot 6 personen) Variwand 4 Bart Stolk
Team (3 tot 6 personen) Variwand 4 Arlieke Teunisse
Team (3 tot 6 personen) Volaan doorgegaan Lian Klaren
Team (3 tot 6 personen) Volaan doorgegaan Arno Luteijn
Team (3 tot 6 personen) Volaan doorgegaan ruben van der Meer
Team (3 tot 6 personen) Volaan doorgegaan Esther Noome
Team (3 tot 6 personen) Volaan doorgegaan sophie schieman
Team (3 tot 6 personen) Volaan doorgegaan Tom van Steenoven
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 1 Theo van Ommeren
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 1 Els Ripperda
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 1 Annemiek Sluiter
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 1 Tijje de Vries
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 2 Jarco Gorkink
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 2 Thirza Gorkink
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 2 Ton ten Have
Team (3 tot 6 personen) Westriksnack / Sportief 2 Jorick Sluiter
Team (3 tot 6 personen) WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg Jan-Willem Boskaljon
Team (3 tot 6 personen) WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg Richard Marijnissen
Team (3 tot 6 personen) WNS IJSCO FEEST Skate Tilburg Esther Verduin
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Gerrit van Hoek
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Maaike Linders
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Corne Theunisse
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Wilma Besseler
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Nick Haest
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Marieke Hutzezon
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Jesse de Kinderen
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Erik Meier
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Desiree van der Voort
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Paul Vromans
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Tom van Wanrooy
Team (3 tot 6 personen) WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg Elenitsa Wijnen