Deelnemerslijst

Deelnemers 2014 (in willekeurige volgorde)

Categorie Teamnaam Teamleden
Solo Paul Schurink Captain / Paul Schurink
Solo klompenburgbouw Captain / Jaap Plender
Team The Rolling Sixpack Captain/ Judith de witte
Team Renske Krijger
Team Sabrina Nederlof
Team Omar Krijgsman
Team Patrick van der Ent
Team Diana van Ree Schenker
Team Slikrollers Captain/ Igor Monzon
Team Meindert Rensma
Team Keimpe Rensma
Team Skeelergroep-Stedebroec Captain/ Raymond Janbroers
Team Raoul Sellink
Team Nico van Paasen
Team Michel Schenk
Team Willem Kamp
Team Maarten Swagerman
Team Team De Rijp Captain / Fred Smid
Team Sandra Waal
Team Eveline Hirman
Team Fred Schep
Team Hendrik-jan Lammers
Team Rob van der Weele
Team Westriksnack Captain / John Ensing
Team Theo van Ommeren
Team Herjan Sluiter
Team Annemiek Sluiter
Team Benders Elektrotechniek Captain / Andrea Benders
Team Danny Snoek
Team Jan de Boom
Team Corinda Holdermans
Team Arien Benders
Team Dorus Palte
Team NEW Energy for kids Herman Hessing
Team Thalita Fredriksz
Team Patricia Landman
Team Rob de Vries
Team Jos Broere
Team Roy Offenberg
Team NEW Energy 4 Kika Miranda Krens
Team Caitlin Steenwinkel
Team Jos Kosters
Team Marly Broos
Team Jerry Sletenhaar
Team Marco van Straten
Team New Energy Spirit Dick Sijmonsma
Team Kelly Schildt
Team Jolanda Assink
Team Nienke Hessing
Team Hans Nijman
Team Twan Martins
Team High Five Captain / Manon Gijsbertsen
Team Julie Jansen
Team Janique Borren
Team Anne Sophie Wewer
Team Richard van Otterloo
Team Brian de Bruijn
Team Ambu Skaters Captain / Michel Blom
Team Ernesto Hompe
Team Ben van den Berg
Team Koen van Belle
Team Tjalling Skater
Team Jake Blom
Team Ambu Skaters 2 Captain / Eduard van Belle
Team Judith Kessels
Team Esther Vroon
Team Mandy Blom-Krullaars
Team Corien Looijen
Team Lisa Boer
Team Ambu Skaters 3 Richard van der Wal
Team Anjo van der Linden
Team Renske van de Bos
Team Karen Klompenmaker
Team Nick Scheffer
Team Nadine Houben
Team Ambu Skaters 4 Captain / Henk Boer
Team Wendy Crop
Team Gaby Moons
Team Rob Balt
Team Maarten van Belle
Team Joey Oosenburg
Team Care4KiKa Kidsteam Captain / Naomi Davelaar
Team Elin Davelaar
Team Fleur Davelaar
Team Laura Verweg
Team Danique Vos
Team Wies Twisk
Team Care4KiKa Gert Jansen
Team Nienke Kamphuis
Team Mandy Rietzschel
Team Miranda Staal
Team Paul Schuurmans
Team Nicolle Goessen
Team WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg 1 Captain / Maaike Linders
Team Paul Vromans
Team Corne Theunisse
Team Heinz Meurs
Team WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg 2 Captain / Iris Blom
Team Kim de Vries
Team Annemarie
Team Jan Blom
Team WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg 3 Captain / Gerard ten Berge
Team Amy ten Berge
Team Luuk ten Berge
Team Frans van Leijsen
Team WNS-IJSCO-FEEST skate Tilburg 4 Captain / Els van Bergen
Team Marcel Beerendonk
Team Corne de Beer
Team Ron van Dijk
Team Anne Willems
Team WNS-IJSCO-Feest skate Tilburg 5 Peter Tieleman
Team Marijke Zwanikken
Team Inka Mollen
Team Margot Lepelaars
Team Paul Verschuur
Team WNS-Ijsco-Feest 6 Captain / Peter de Leeuw
Team Rene Suijkerbuijk
Team Richard Marijnissen
Team Tom Rousseau
Team Loes Stoop
Solo Brennan Kwakernaak Captain / Brennan Kwakernaak
Solo caresolo4kika Captain / Jack Koning
Team 24 more 1 Captain / Freek Wiltenburg
Team Kirsten vlooswijk
Team Talitha van Zuilen
Team Femke Jager
Team Jorrit Streng
Team Jeroen van Dijk
Team 24 more 2 Captain / Bart waal
Team Tom van Vliet
Team Jochem de Bruijn
Team Milou Snel
Team Demi Benschop
Team Demi Huiden
Team SCOSS Captain / Dirk Langhout
Team Freek Huizing
Team Marc van den Berg
Team Theo Uijtdewilligen
Team Trudy van der Graaff
Team Annebert den Ouden
Team SCOSS Jongens Captain / Daniel van Rijswijk
Team Teun verhoeven
Team Shihaab Rouine
Team Bas Noorloos
Team Sona Moravcova
Team SCOSS Meisjes Captain / Manon Gremmen
Team Famke Veenstra
Team Nicole van Rijswijk
Team Lonneke Noorman
Team Noortje Gremmen
Team Welwonend Makelaardij Captain /  Alice de Groot
Team Elly Verkleij
Team Babette Hansen
Team Juliette Fleur
Team Judith Knijnenburg
Team John Hoogland
Team LHV skaters Captain / Klaas Pranger
Team Jan Leenders
Team Andries Potter
Team Sebastiaan van Dijk
Team Thecla van Zandbrink
Team Marco ten Donkelaar
Team LHV Skaters 2 Captain / Evelien Schillemans
Team Mark Tilstra
Team Arnold Voogt
Team Ellemieke Severs
Team Teamlid 5
Team Teamlid 6
Team Skateteam Giethum Captain /Patrick Verhoef
Team Remco Schaars
Team Erik Veldhorst
Team Pieter van Leeuwen
Team Coen Bijlsma
Team Menno van Leeuwen
Team Pannekoeken eters Captain / Janita Willems
Team Stefan Crediet
Team Allard Crediet
Team Gerline Crediet
Team Berry Perdok
Team Martijn de Boer
Team Kikaknallers Captain /  Eveline Stals
Team Silvia Slingerland
Team Donna van Dommelen
Team Femke de Bruijn
Team Celine van der Poel
Team Nynke den Hertog
Team Roeren in de Soep 1 Captain / Elles Baas
Team Ivan Roosendaal
Team Hanneke Jonkman
Team Roelie Lunenborg
Team Roeren in de Soep 2 Captain / Rene Lunenborg
Team Adri Jonkman
Team Els van der vegt
Team Variwand 1 Captain / Kirsten Snoek
Team Ronald van den Brink
Team Frans Hamm
Team Marlijn Meskers
Team Bart Stolk
Team Variwand 2 Captain / Stephan Laurensse
Team Joris Meskers
Team Bob Maas
Team Dennis Noordenbos
Team Ivor Hofman
Team Variwand 3 Captain / Patrick de Groot
Team Christel Simmelink
Team Jan Luyendijk
Team Variwand 4 ‘the young ones’ Captain / Julie Hamm
Team Sander Hulst
Team Melanie Maas
Team Danielle Hoogendoorn
Team Jasper Hulst
Team Remon van de Velde
Team Jan de Geus 1 Captain / Erna Barelds
Team Tanya Heije
Team Debby Kreuze
Team Tamara Romijn
Team Stevensbeek Captain / Anton Verschuren
Team Hans Huizing
Team komt nog
Team komt nog
Team Team Brandsma Mijnten Captain / Evelien Korlaar
Team Ton van Mer
Team Teun Rozendaal
Team Leny van de Plas
Team Adri van de Berge
Team Jan Verlind
Team Team Emsland Captain / Lambert Emskotting
Team Jorn Oldehofen
Team Siegmund Siebert
Team Stefan Siepker
Team Reinhard Veltrup
Team Franz Wester
Team Team Klompmaker 1 Captain / Benjamin Klompmaker
Team Andre Klompmaker
Team Anita Klompmaker
Team Angela Klompmaker
Team Klompmaker 2 Captain / Esther klompmaker
Team Jose Klompmaker
Team Thera Klompmaker
Team Threa Klompmaker
Team Team Apeldoorn 1 Captain / Raymond van de Haas
Team Anita Schreuder
Team Helmich van de Kolk
Team Gert Westerink
Team Team Apeldoorn 2 ?????
Team
Team
Team
Team Team Rolling Harderwijk Captain / Koop Mast
Team Jan Mol
Team Marco van Buiten
Team Lisanne Schouten
Team Team Boerderij B Ad Baars Captain / Ronald van der Aar
Team Cees Molenaar
Team Erik v/d Bent
Team Debby witteveen
Team t Grieze Veen Captain / Dirk Verschoor
Team Gert Dekker
Team Lia van de Munt
Team Danielle Mulder
Solo Jan Creemers Captain / Jan Creemers
Solo Jan Klompmaker Captain / Jan Klompmaker
Solo Peter Anders Captain / Peter Anders
Solo Jan de Weerd Captain / Jan de Weerd
Solo Barthold Vanderbeke Captain / Bathold Vanderbeke
Team Stouwdam Harry Kamstra
Team Peter-Duits
Team Marco Kamstra
Team Remon Wieberdink
Team Aleid Klompmaker
team Jan Korenberg junior
Team Skate Upton – Alfa Captain / Mitchell Plevier
Team Hans offinga
Team Thijs Lodder
Team Thijs van Meurs
Team Yoram van der Vlugt
Team Mees Jense
Team Skate Upton – Bravo Captain / Max Bijlard
Team Mees vandebroeck
Team Vincent van de Heuvel
Team Bram van der Geest
Team Ruben van Os
Team Ruben Loef
Team Meiden van Schaatshuis de Bierkaai Captain / Kimberley Plevier
Team Michelle van Vuuren
Team Rosan Kemp
Team Rosan Hoogendijk
Team Inge van Dijk
Team team lid 6
Solo Sixties Captain / Phillippe Debadier
Team Skate-Dump.nl Captain / Giorgio Joziasse
Team Pepijn de Wolff
Team Stephan Scheele
Team Robert de Bruijne
Team Spontaanontstaan Captain / Esther Noome
Team Isa Bos
Team Lucas Bastiaansen
Team Tom Steenoven
Team Sophie Schieman
Team Wousa Captain / Symone Detmar
Team Pieter Stein
Team Monika Schimdt
Team Ton de Lange
Team Jose Hoogeveen
Team Twenterand Jeugd Captain / Jonge de Jasmijn
Team Bremmer Thom
Team Weijers Naomi
Team Weijers Rachel
Team Bremmer Max
Team Twenterand A Captain / Jan Valk
Team Gerd Wichers
Team Dinant Dekker
Team Anja Bos
Team Johan Niphuis
Team Twenterand B Captain / Rene Oude Alink
Team Leo Alberts
Team Janneke Mulder
Team Esther Pol
Team Henri Wichers
Team Erik Kruissink
Team Luctor et Emergo 1 Captain / Dirk Lukasse
Team Andre Zuydwegt
Team Danielle Kriekaard
Team Luctor et Emergo 2 Captain / Kees Alewijnse
Team Conny de Vrieze
Team Jarno Zuydwegt
Team Luctor et Emergo 3 Captain / Danja Teune
Team Albert-Jan Schipper
Team Arno van Rijs
Team Luctor Et Emergo 4 Capatain / Marc de Vrieze
Team Gerbert van Manen
Team Niels van Manen
Team The Skategirls 1 Captain /  Willemijn Mol
Team Carola van de Vreede
Team Sandra Sturm
Team The Skategirls 2 Captain / Marline Wagenaar
Team Anne Deurloo
Team Cathleen de Feijter
Solo Luctor et Emergo – Goldline Captain / Adri Baas
Solo Luctor et Emergo – Jos de Wolf Captain / Jos de Wolf
Solo Luctor et Emergo – Bennie Kriekaard Captain / Bennie Kriekaard
Solo Wim Ijpelaar Captain / Wim Ijpelaar
Team ELScalatie Capatain / Jan Willem Broos
Team Bernhard Westerhof
Team Daniël Eikelenboom
Team Jeroen Verhorst
Team HuppELS Wikke Alphenaar (C)
Team Kirstin Alphenaar
Team Lisa Veltman
Team Jana ilieva
Team teamlid 5
Team ELS angELS turbo team Wouter van Unen (C)
Team Jelmer Kraaijeveld
Team Erik Jansen
Team Sille Kamoen
Team Vincent van der Wal
Team DubbELS Captain /  Frank Hogervorst
Team Rutger Tollenaar
Team Sixpack Captain / Bente van dobbenburgh
Team AnneRuth Joling
Team Sophie Scheer
Team Sjoerd van der Niet
Team Leon de Hoop
Team Gerben van Leeuwen
Team Recreanten Skeelerbaan Oldebroek Captain / William Bakker
Theo Kwakkel
Tonnie van Tongeren
Bertus Stoel
Egbert van Zeeburg
Teunis Kwakkel
Team Kamer en Co Captain / Suzie Kamer
Daan Kamer
Rick Broshuis
Joost Vink
Mark Cuperus
Roy Rotteveel
Team SKOV Heerde Captain / Wiljan Bruggeman
Dylan Vierhuis
Ben Logtenberg
Jannes Rietberg